Meist

saunalogo nobg SaunaPood

Meie pood sai alguse kui omanikepaar oli pereettevõttena 2 aastat  vääristanud puitu ja seda oma Soome koostöpartneritele müünud.  Kui Soomes said õpingud lõpetatud, tulime tagasi Eestisse ja avastasime, et kohaliku kliendi jaoks on sisustuspuidu ja saunatarvete valik olematu.

Nii sai 8 detsember 2001 avatud esimene Saunapood .

Kuna hööveldati erinevat puitu,  siis  sai pakkuda  laias valikus eri profiilidest ja materjalidest nii, seina-, lae- kui põrandalaudu. Tootmise laienedes ja turu olukorra kaardistamisega selgus, et saunatoodete valik on väga kehva ning, et klient vajab sauna, peale laudade ka muud.  

Nii sai üle Eesti kokku otsitud kõik ettevõtted kes valmistasid tooteid mis sobisid saunateemasse.  Ja laiendatud ettevõtet sel määral, et meie meistrid hakkasid valmistama eri mõõtudes ja tüüpi saunapinke, istumisaluseid, lambikatteid, lavamooduleid, põrandareste ja tellimuste järgi ka moodul- ja infrapunasaunu.

Täna oleme turul ainus omataoline pood  mida võiks nimetada lausa tehasepoeks, sest omame võimekust ja soovi tulla appi ka nõudlikumale kliendile, tema ideaalse sauna ehitamisel ja sisustamisel.

Oleme võimelised pakkuma kliendi soovile ja mõõtmetele vastavaid pinke ja lavasid ning valmistama ka puidule põletatud lauselaudu ja isikupäraseid termomeetreid.

 Ja endiselt on motoks:

„ Kõige paremad mõtted ja tunded tulevad saunalaval!”